«Олександрія» у контрольному поєдинку здолала македонців (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 339

Олександрійці 2 лютого перемогли у драматичному поєдинку найтитулованіший македонський клуб «Вардар» з рахунком 3:2.

Матч проходив практично у рівній боротьбі, але фортуна посміхнулася команді Володимира Шарана, повідомляє прес-служба клубу. У таборі городян відзначилися Дмитро Шастал і два Артеми – Сітало і Полярус.

Македонці обидва свої м’ячі забили головою, а вирішальний рахунок у матчі встановили гравці «Олександрії», коли на 83 хвилині розіграли стіночку і Артем Полярус забивав у практично незахищені ворота.
Перший збір у Туреччині олександрійці завершують у доброму настрої. Тим не менше, тренування тривають – перед поверненням додому футболісти мають ще два дні попрацювати.

«Олександрія»
1 тайм: Дмитро Рудик, Станіслав Микицей, Денис Устименко, Андрій Запорожан, Артем Сітало, Антон Шендрік, Дмитро Шастал, Дмитро Гречишкін, Денис Дедечко, Максим Задерака, Тимур Стецьков.
2 тайм: Дмитро Рудик, Станіслав Микицей, Віталій Пономар, Андрій Запорожан, Артем Сітало, Владислав Бабогло, Артем Полярус, Валерій Лучкевич, Євген Банада, Дмитро Семенов (Андрій Цуріков, 60’), Денис Дедечко.

Голи: Дмитро Шастал (4’), Артем Сітало (47’), Артем Полярус (83’) – Дарко Міцевскі (53’), Віліян Ліра (67’).