БК "Золотий вік" у Кропивницькому виграв один матч чемпіонату України (ВІДЕО, ФОТО)

Кількість переглядів - 711

БК «Золотий вік» в черговому турі Чемпіонату України з баскетболу серед команд Вишої ліги, що проходив 2-3 лютого у Кропивницькому, виграв першу гру в "Маріуполя", однак поступився у матчі-відповіді.

У суботньому матчі кропивничани на власному майданчику завдали маріупольцям поразки з рахунком 85:65.
Господарі захопили ініціативу від початку зустрічі та з кожною наступною чвкртю збільшували свою перевагу, яка після фінальної сирени сягнула 20 очок.
БК "Золотий вік" - МБК "Маріуполь" – 85:65 (20:18, 23:9, 21:23, 21:15).
Найрезультативнішими гравцями у складі «Золотого віку» стали Олександр Дробязко (дабл-дабл – 20 очок, 11 підбирань), Станіслав Масальський (10 очок), Кирило Панфілов (10 очок), Дмитро Баранов (11 очок) і Богдан Сосой (10 очок).

Сьогодні, 3 лютого, у грі-відповіді гості взяли реванш. Маріупольці краще розпочали поєдинок і до середини другої чверті випереджали "золотих" на 10 очок, однак команда, яку очолює граючий тренер Богдан Сосой, до великої перерви спочатку скоротила відставання, а потім вийшла вперед. У третьому відрізку господарі покращили свій очковий доробок.
Вирішальною стала заключна чверть. Маючи перевагу у 8 пунктів, кропивничани змарнували її та дозволили суперникам завершити гру на свою користь.
БК "Золотий вік" - МБК "Маріуполь" – 63:68 (17:24, 19:11, 15:12, 12:21)