Дзюдоїсти області здобули дві «бронзи» на кадетському чемпіонаті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 427

Представник Федерації дзюдо Кропивницького здобув нагороду на Чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів (до 18 років).

Змагання проводилися 4-6 лютого у Черкасах та зібрали 507 борців 2002-2003 років народження. Про це повідомляється на сайті "Дзюдо-Центр".

Бронзову медаль виборов вихованець комплексної ДЮСШ №3 Міської ради міста Кропивницького Микита Твердоступ. Підопічний тренера Володимира Долгіх виступав у абсолютній ваговій категорії понад 90 кг, де за нагороди вели боротьбу 17 дзюдоїстів. Він успішно провів дві сутички та дійшов до півфіналу. Поєдинок за вихід у фінал він програв представнику Донецької області Михайлу Гончару, однак надалі вдало відборовся за третє місце, перемігши дзюдоїста з Харківщини Мітюшу Вашакідзе.

Бронзовою призеркою чемпіонату стала також вихованка Маловисківського ДЮЦ «Вись» Марина Сагайдак у вазі понад 70 кг (тренер Леонід Топчій).