У Кропивницькому розпочався чемпіонат України з класичного волейболу (ФОТО)

Кількість переглядів - 990

Третій тур Чемпіонату України з класичного волейболу серед чоловічих команд у Першій лізі розпочався сьогодні, 8 лютого, у Кропивницькому.

Змагання такого рівня наш обласний центр приймає вперше.
У спортивній залі факультету фізичного виховання впродовж трьох днів змагатимуться команди з Краматорська, (Донецька обл.) Крижополя (Вінницька обл.),  Покровська (Донецька обл.), Харкова, Чернігова та Кропивницького.
2019 02 08 172112
Команда господарів - ФФВ ЦДПУ сформована переважно зі студентів факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету. Сьогодні вона провела першу гру, в якій здолала збірну ДДМА з Краматорська.
Наша команда, яку очолюють Сергій Руденко та Костянтин Мартишевський, розпочала зустріч невдало. Першу партію кропивничани програли 22:25. Надію господарям подарувала дуже важка друга партія, в якій їм вдалося зрівняти рахунок – 27:25. У третьому відрізку волейболісти ФФВ ЦДПУ заволоділи ініціативою та впевнено довели її до перемоги – 25:20. Четверту партію гості віддали практично без бою, в той час як наші гравці на майданчику почувалися впевнено та демонстрували яскравий і видовищний волейбол, впевнено збільшуючи свою перевагу, яка по завершенні сету сягнула 13 очок – 25:12.
Тож команда ФФВ ЦДПУ святкувала першу домашню перемогу з рахунком 3:1 (22:25,27:25, 25:20, 25:12).
2019 02 08 155934
Завтра кропивничани проведуть другий матч третього туру. Їхніми суперниками будуть волейболісти з Покровська. Поєдинок розпочнеться об 11:00.