БК «Золотий вік» у Кропивницькому двічі переміг кременчуцький «Кремінь» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 657

У черговому турі Чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі серед чоловічих команд кропивницький БК «Золотий вік» на майданчику факультету фізичного виховання ЦДПУ 9-10 лютого, двічі переміг кременчуцький «Кремінь».

2019 02 09 zv

У першій грі рівна боротьба точилася протягом двох стартових чвертей. Перемогу господарям принесли результативно проведені третя і четверта 10-хвилинки, в яких підопічні граючого тренера Богдана Сосоя повністю переграли своїх опонентів і довели свою перевагу до 22 очок – 90:68.

БК «Золотий вік» (Кропивницький) – БК «Кремінь» (Кременчук) – 90:68 (21:21, 15:19, 30:16, 24:12)

У другому матчі «золоті» повторили свій успіх, однак господарям довелося поборотися за перемогу. За стартові 20 хвилин наші баскетболісти створили гандикап у 10 очок, але провалили третю чверть. Вони дозволили кременчужанам скоротити відставання до двох пунктів, змусивши похвилюватися. Все вирішила заключна чверть, в якій влучнішими були баскетболісти з Кропивницького – 87:82.

БК «Золотий вік» у Групі 1 після проведених 24 ігор набрав 32 очки і посідає сьоме місце серед 9 команд-учасниць, відстаючи від четвертого місця на 4 пункти.

Наступні два матчі кропивничани проведуть 16-17 лютого у Сумах з командою «СумДУ».