Кропивничанин став призером чемпіонату України з дзюдо серед молоді (ФОТО)

Кількість переглядів - 925

Вихованець обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Вадим Велков здобув бронзову медаль Чемпіонату України з дзюдо серед молоді до 23 років.

Змагання проводилися в Сумах 18-19 лютого у легкоатлетичному манежі СумДу, а його учасниками стали спортсмени 1997-2004 років народження.

За нагороди чемпіонату вели боротьбу 286 учасників із 22 регіонів країни.
Наш представник, який тренується під керівництвом Сергія Нечмоні виступав у ваговій категорії до 90 кг. Він успішно подолав трьох суперників і дійшов до фіналу. За вихід у фінал Вадим Велков програв житомирянину лише у голден-скор і отримав право у втішному поєдинку поборотися за «бронзу». На свою користь Вадим Велков завершив суперечку на татамі за третє місце проти представника Хмельницької області. Перемога принесла йому першу медаль чемпіонату України в цій віковій групі.

2019 02 17 j3Вадим Велков - крайній праворуч

1 березня у складі національної збірної України Вадим Велков вирушить на Кубок світу з дзюдо European Judo Open Men серед чоловіків, який пройде 2-3 березня у Варшаві. По його завершенні кропивничанин одразу поїде до чеського міста Німбург на міжнародний навчально-тренувальний збір.