Спорт

БК «Золотий вік» розпрощався з кількома провідними баскетболістами

. 1642

Баскетбольний клуб «Золотой Век» розпрощався із рядом виконавців і на найближчі матчі Вищої ліги довірить місце у старті гравцям із молодіжної команди.

2019 02 22 zv
Готуватиме головну команду «золотих» до наступних ігор тренер молодіжки Андрій Бабенко, повідомляє прес-служба кулубу.
Достроково розірвано контракти з Андрієм Шаламовим, Станіславом і Олексієм Масальськими, Юрієм Крамаром, Іллею Кабацюрою та Кирилом Панфіловим.
Після двох поразок у Сумах і припинення боротьби за вихід у плей-оф чемпіонату, керівництво клубу вирішило дати шанс на решту матчів чемпіонату вихованцям клубної академії.
Зокрема, у найближчих іграх Вищої ліги гравців, які покинули розташування команди, замінять місцеві виконавці Іван Рибченко, Ярослав Поярков, Руслан Фортуна і Євген Саламаха. 
В основному складі «Золотого віку» продовжать свої виступи капітан Богдан Сосой, Олександр Дробязко, Дмитро Баранов, Микита Мизь та Олександр Петров. Крім того, основний склад «золотих» підсилить досвідчений гравець Антон Мельнік. У подальшому задля активного розвитку клуб робитиме ставку на місцевих виконавців, які за два роки виступів у ВЮБЛ та Першій лізі досягнули значного прогресу.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама