Кропивницькі баскетболісти двічі перемогли "Харківських соколів" (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 589

Кропивницький БК "Золотий вік" у черговому турі Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги на домашньому майданчику двічі переміг "Харківських соколів".

Ігри проводилися у спортивній залі факультету фізичного виховання 23-24 лютого.
2019 02 24 ZV
«Золоті» втратили шанси вийти зі своєї групи, натомість харків'яни продовжують боротьбу за потрапляння до четвірки найкращих команд Групи 1, яка продовжить виступи у плей-офф.
У першій зустрічі господарі не залишили ніяких шансів суперникам, впевнено провівши три чверті і забезпечивши собі необхідний результат. Лише у заключному відрізку новопризначений керманич кропивницьких баскетболістів Андрій Бабенко дав ігрову практику молодим гравцям із лавки запасних, завдяки чому гості завершили її на свою користь. Фінальна сирена зафіксувала підсумковий рахунок 94:78.

«Золотий вік» – «Харківські соколи» - 94:78 (24:16, 27:22, 26:17, 17:23).

У матчі-відповіді "золоті" знову домінували на майданчику та повністю переграли харків'ян. Лише третя чверть була за гостями. На старті заключної десятихвилинки вони скоротили відставання до 12 очок і намагалися змінити хід поєдинку, але "золоті" вчасно зібралися та надалітне дозволяли собі розважливого ставлення до суперників. Гра закінчилася з рахунком 96:77 наткористь кропивницьких баскетболістів.

«Золотий вік» – «Харківські Соколи» - 96:77 (31:20, 21:12, 22:27, 22:18).