Спорт

Кропивницький борець став призером Гран-Прі Угорщини (ФОТО)

. 1597

2019 02 25 YakovlevБорець із Кропивницького Володимир Яковлєв у складі збірної команди України вдало відзмагався в угорському місті Гйьор.
23-24 лютого там проводився один із рейтингових турнірів Об’єднаного світу боротьби (UWW) Гран-Прі Угорщини  (Hungarian Grand Prix-Polyak Imre Mrvjrial) з греко-римської боротьби.
Вихованець комплексної ДЮСШ №3 обласного центру, член національної збірної України, майстер спорту України Володимир Яковлєв (перший тренер Горбань М.А., тренер ЗТУ Ставрінов М.Г.), який зараз тренується в Дніпрі, продемонстрував надзвичайну волю до перемоги та в жорсткій, безкомпромісній боротьбі  став бронзовим призером престижних змагань.
На шляху до бронзового фіналу в ваговій категорії до 77 кг Володимир у першій сутичці поступився своєму давньому супернику по збірній України МСМК Дмитру Пишкову. Але після програшу зумів зібратися і в напруженій боротьбі здолав борця з Фінляндії Ніко Еркколу 7:3. У сутичці за «бронзу» наш земляк переміг сильного борця із Білорусії Павла Ляха.
 
У змаганнях взяли участь представники 25 країн. Збірна України в командному заліку посіла третє. Першими стали господарі змагань, угорці, другими – борці з Ірану.
 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама