Спорт

Кропивницький боєць здобув медаль на молодіжному чемпіонаті України з ММА (ФОТО)

. 3250

Кропивничанин Богдан Прозоров став бронзовим призером чемпіонату України серед молоді з ММА (Mix martial arts – змішані бойові мистецтва).

На змаганнях, що проводилися 23-24 лютого в місті Ірпінь (Київська обл.), виступали кадети 16-17 років і молодь 18-20 років.
Кіровоградську область представляли троє кропивницьких спортсменів. Серед кадетів двоє наших представників лише набралися змагального досвіду. Виступи ж нашого бійця Богдана Прозорова поміж молоді були успішнішими.
Спортсмен є майстром спорту з дзю-дзюцу, багаторазовим чемпіоном України з бойового самбо, і цей досвід допоміг йому вдало дебютувати у новому для себе виді спорту.
До нагороди чемпіонату України з ММА нашого бійця привели тренери В’ячеслав Шульга і Роман Майнич, під керівництвом яких він тренується.
2019 02 24 MMA 1
- У його вазі до 70 кг було найбільше суперників у ваговій категорії  - понад 40. Богдан провів чотири поєдинки. Перші три він переміг достроково у першому раунді: два больовими прийомами на руку, а третю – задушливим прийомом. Четверту сутичку за вихід у фінал мій підопічний програв за рішенням суддів за очками та став бронзовими призером. – Розповів "Гречці" В’ячеслав Шульга. – Змагання в Ірпіні були відбірковими на чемпіонат світу, на який путівки отримували переможці своїх вагових категорій. Приємно, що на цьому чемпіонаті в якості судді дебютував наш вихованець Дмитро Піщиков. Для нас цей вид спорту достатньо новий, оскільки раніше всі наші учасники спеціалізувалися лише на бойовому самбо і бойовому джиу-джитсу. Ми працюємо у самбовках, а ММА спортсмени виступають з оголеним торсом. Та й сама клітка дає зовсім інші відчуття – треба по-іншому тактично вести поєдинок. Для виступів в змішаних єдиноборствах необхідно перелаштовуватися, саме ведення бою зовсім інше. Нещодавно обласну федерацію очолив знам’янчанин Ігор Матвєєв. Він повністю профінансував участь команди у чемпіонаті. Раніше наш новий голова закупив у місто залізничників октагон (восьмикутну клітку). Взагалі Ігор Матвєєв робить багато для того, щоб ММА в нашому регіоні розвивався. Тижнем раніше у Знам’янці було проведено чемпіонат області з ММА. У березні в Кропивницькому плануємо провести відкритий чемпіонат області з ММА. Вид спорту для нас новий, і щоб показувати в ньому результати, треба більше їздити, виступати на різноманітних змаганнях, але початок покладений хороший.
2019 02 24 MMA

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама