Кропивницькі гімнастки стали срібними призерками чемпіонату України

Кількість переглядів - 799

Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання серед вікових груп з гімнастики спортивної, що розпочався вчора, 4 березня у Кропивницькому, приніс господаркам перші нагороди.

У спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Надія» до 7 березня демонструватимуть свою майстерність 132 спортсмени з 16 областей. Вони боротимуться за потрапляння до складу збірної України та подальшу участь у молодіжному чемпіонаті світу.

2019 03 04 sg

У перший змагальний день кропивницькі гімнастки – Катерина Шумейко, Катерина Жосан, Катерина Луценко та Софія Шаповалова стали бронзовими призерками у командних змаганнях.
Чемпіонське звання завоювала збірна Києва-1 у складі Валерії Осіпової, Яни Федорової та Ангеліни Радівілової. Бронзові медалі командної першості здобула збірна команда Івано-Франківської області – Ірина Говзан, Софія Микицей і Наталія Клекот.

Сьогодні, 5 березня, за нагороди ведуть боротьбу юнаки у багатоборстві, визначають фіналістів в окремих видах багатоборства та чоловіки, які боряться за перемогу в командних змаганнях, багатоборстві та визначають фіналістів в окремих видах багатоборства.