«Олександрія» у матчі з «Олімпіком» втратила перемогу на останніх хвилинах

Кількість переглядів - 370

«Олександрія» зіграла внічию з «Олімпіком» на домашньому полі в 21-му турі Української Прем’єр-Ліги вчора, 10 березня. Матч завершився з рахунком 1:1.

2019 03 10 Ol Olympik

Після звітного туру суперники визначилися в своїх шістках турнірної таблиці Чемпіонату УПЛ. «Олександрія» вже забезпечила собі місце у першій шістці, а от донеччани до провідної шістки потрапити не змогли, тому будуть вести боротьбу в групі виживання.

Рахунок відкрили підопічні Володимира Шарана на 69-й хвилині. Артем Полярус виконав навіс, а Артем Сітало скинув м’яч на Кирила Ковальця, який відкрив рахунок – 1:0.

Гості спромоглися відновити паритет причому зробили це в меншості після видалення на 83-й хвилині Максима Тейшейри за другу жовту картку. На 88-й хвилині після подачі кутового футболістом «Олімпіка» Юрій Паньків врятував команду, але першим на добиванні був Матар Діейе – 1:1.

ФК «Олександрія» – ФК «Олімпік» – 1:1 (0:0).
Чемпіонат УПЛ. 21 тур. 10 березня 2019 (неділя). Початок матчу о 19.30. Олександрія, стадіон «Ніка». 1063 глядачів. Температура 5°C.

Арбітр – Сергій Бойко (Київська обл.)
асистенти арбітра – Олександр Корнійко (Миргород), Олександр Холодинський (Харківська обл.)
4-й арбітр – Микола Балакін (Київська обл.).
Спостерігач арбітражу – Сергій Цимбал (Суми).
Делегат ФФУ: Віктор Маслов (Дніпро).

«Олександрія»: Юрій Паньків, Владислав Бабогло, Кирило Ковалець (Олексій Довгий, 79’), Артем Полярус, Андрій Запорожан – К, Валерій Лучкевич, Артем Сітало, Павло Пашаєв (Андрій Цуріков, 10’), Антон Шендрік, Євген Банада, Денис Дедечко (Максим Задерака. 46’).
Запасні: Олег Білик, Станіслав Микицей, Віталій Пономар, Дмитро Гречишкін.
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Олімпік»: Бетім Альїмі, Роман Вантух (Антон Шиндер, 90+2’), Євгеній Цимбалюк, Ігор Снурніцин, Павло Ксьонз, Олексій Гай (К), Віталій Кольцов (Сергій Політило, 62’), Віталій Балашов, Максим Тейшейра, Геннадій Пасіч (Євгеній Пасіч, 68’), Матар Діейе.
Запасні: Костянтин Махновський, Єгор Кліменчук, Андрій Кравчук, Ілля Тимошенко.
Головний тренер: В’ячеслав Шевчук.

Попередження: Денис Дедечко (41’), Кирило Ковалець (54’), Максим Задерака (59’), Євген Банада (80’), Артем Полярус (90+2’) – Максим Тейшейра (79’, 83’).
Вилучення: Максим Тейшейра (83’, друга жовта картка)
Голи: 1:0, Кирило Ковалець (69’); 1:1, Матар Діейе (88’).

Після звітного туру «Олександрія» набрала 38 очок і продовжує посідати третє місце у чемпіонаті. Лідирують «Шахтар» (54 очки) та «Динамо» (47). Четверта в таблиці «Зоря» тримається на відстані шести залікових пунктів (32).

Матч 22-го туру «Олександрія» проведе 17 березня в Одесі з «Чорноморцем».