Кропивницькі снайпери з вадами слуху двічі оновили рекорди України (ФОТО)

Кількість переглядів - 1040

П'ять золотих, дві срібні медалі та два рекорди України – такий підсумок виступів кропивницьких стрільців на Чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів із вадами слуху.

Національні змагання проходили у Києві 13-18 березня, а їхніми учасниками стали 55 спортсменів.

Нашу область представляли п’ять снайперів-дефлімпійців із Кропивницького, вихованці комплексної ДЮСШ №3 та реабілітаційної ДЮСШ «Інваспорт».

Перший рекорд України у стрільбі з малокаліберного пістолета (вправа МП-6) серед чоловіків оновив Сергій Фомін. До того ж він у двох змагальних вправах став чемпіоном країни - МП-6 і МП-5, а ще у двох - МП-10 і МП-8 здобув "срібло".

2019 03 17 KS 2

Вдруге рекорд України оновила Оксана Садовенко під час стрільби з пневматичного пістолета (вправа ПП-2), вдало відстрілявшись у фінальній серії та здобувши «золото».

Дворазовим чемпіоном України став чемпіон Дефлімпійських ігор-2017, гвинтівочник Олександр Костик, який був найвлучнішим у вправі МГ-9 (малокаліберна гвинтівка), ГП-6  (гвинтівка пневматична) та став срібним призером у вправі МГ-6.

До чемпіонату команду готували заслужені тренери України Ілгам і Олена Ібрагімови. А також Сабіна Табачук і Лілія Нестеренко.