Кропивницькі більярдисти вибороли медалі чемпіонату України серед школярів (ФОТО)

Кількість переглядів - 818

24-27 березня в Києві проходив Чемпіонат України серед школярів з більярдного спорту з Вільної піраміди та Снукеру, який приніс спортсменам із Кропивницького чотири нагороди.

2019 03 28 b

Змагання проводилися за двома віковими категоріями: молодші школярі – 2007 року народження та молодші; старші школярі – 2002-2006 років народження.

За чемпіонські титули вели боротьбу 60 школярів (15 дівчат і 45 юнаків) серед яких і вихованці Олександра Синякевича з кропивницького більярдного клубу «Биток».

Вони здобули левову частину нагород чемпіонату у Вільній піраміді. Дар’я Ковальова виборола титул чемпіонки серед дівчат (молодші школярі), а Владислав Денисов серед юнаків у категорії старших школярів.
Бронзовою призеркою серед дівчат старшого шкільного віку стала Єлизавета Завгородня.

Тріумфатором чемпіонату України зі Снукеру став Артем Бойко у категорії молодших школярів.

Серед 17 областей збірна Кіровоградської області посіла перше командне місце.

Сьогодні, 28 березня, у столиці школярі розпочали змагатися за нагороди чемпіонату України з Пулу.