Кропивницький дзюдоїст став чемпіоном України серед юніорів U-21 (ФОТО)

Кількість переглядів - 2076

Кропивничанин Вадим Велков здобув титул чемпіона України з дзюдо серед юніорів до 21 року.

Змагання найсильніших борців цієї вікової категорії проводилися 26-27 березня у Дніпрі на спортивній арені «Олімпія+».

Вихованець обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» виступав у ваговій категорії до 90 кг. На шляху до свого тріумфу він здолав п’ятьох суперників та вдруге здобув титул чемпіона країни U-21, повторивши минулорічний успіх.

Здобувши чемпіонський титул, підопічний Сергія Нечмоні зробив вагому заявку на включення до національної команди, котра представлятиме Україну у 2019-му році на міжнародній арені – на відбіркових кубках Європи, а далі на основних офіційних стартах - Чемпіонаті Європи U-21 (12-15 вересня м. Вантаа, Фінляндія) та Чемпіонаті світу U-21 (16-20 жовтня м. Марракеш, Марокко).