БК «Золотий вік» програв у Івано-Франківську «Говерлі» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1783

Кропивницькі баскетболісти у матчі-відповіді в Івано-Франківську програли «Говерлі» в рамках другого етапу вищолігового чемпіонату України з баскетболу за 9-10 місця.

У поєдинку, що відбувся вчора, 29 березня, БК «Золотий вік» за суперечливого суддівства на користь господарів, зазнав поразки з рахунком 78:91.

Першу гру 25 березня в Кропивницькому «золоті» виграли – 69:66, однак у гостях команда Андрія Бабенка не зуміла досягти прийнятного результату.

Франківчани вели в рахунку протягом першої половини матчу, але кропивницькі баскетболісти у третій чверті не лише наздогнали суперників, але й вийшли вперед і перед заключною 10-хвилинкою вели в рахунку - 71:69.

На вирішальну частину поєдинку в «золотих» не вистачило сил. В ній наші баскетболісти набрали лише сім очок, натомість баскетболісти «Говерли» накидали у кошик кропивничан 22 очка, довівши гру до перемоги.

БК «Говерла» (Івано-Франківськ) - БК «Золотий вік» (Кропивницький) – 91:78 (33:25, 22:23, 14:23, 22:7).

У нинішньому чемпіонаті «золотим» лишилося провести два матчі з «Черкаськими мавпами-2», в яких вони зіграють за 11-12 місця.