Петрівський «Інгулець» зіграв унічию з «Гірником-Спорт» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 747

У матчі 21-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги у Горішніх Плавнях «Інгулець» не зміг втримати перемогу над ФК «Гірник-Спорт», зігравши внічию 1:1.

Гості мали відкривати рахунок на 15-й хвилині, однак Олександр Акименко не реалізував пенальті, призначений у ворота гірників.
В’ячеслав Піднебенной вивів «Інгулець» уперед на 21-й хвилині. Господарі зрівняли рахунок на 58-й хвилині завдяки голу Ігоря Сікорського.
Після звітного туру «Інгулець», набравши 29 очок, залишився на сьомому місці в турнірній таблиці.

«Гірник-Спорт»(Горішні Плавні) – «Інгулець» (Петрове) - 1:1 (0:1).
Чемпіонат України з футболу. Перша ліга. 23-й тур. 3 квітня 2019 року (середа). Горішні Плавні (Полтавська область). Стадіон спорткомплексу «Юність». Початок матчу о 16:00. Температура 8 градусів.

«Гірник-Спорт»: Данкович, Пінчук, Кравчук, Зозуля (Зуєвич 68), Шопін, Лозовий (Котляр 85), Корольков, Кіча (Сікорський 46), Мироненко (Батюшін 46), Гончар, Одарюк (Білоус 90+3).
Головний тренер – Роман Пасічніченко.

«Інгулець»: Ситников, Писко, Балан, Кучеренко (Павлов 79), Січінава, Піднебенной, Елла (Запорожець 67), Передистий, Щедрий (Козак 66), Мішуренко (Сула 70), Акименко (Коваленко І. 55).
Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Попередження: Лозовий (33) – Кучеренко (17); Акименко (28); Піднебенной (60)
Нереалізований пенальті: Акименко Олександр (16).

Голи: 0:1, Піднебенной В’ячеслав (21); 1:1, Сікорський Ігор (58).

Наступну гру «Інгулець» проведе в рамках Кубку України. 7 квітня петрівчани зіграють зі львівськими «Карпатами».