БК «Золотий вік» в заключному матчі сезону переміг дубль «Черкаських мавп» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 968

Команда Андрія Бабенка без проблем розібралася із дублем «Мавп» – 98:84 (26:17, 23:25, 29:19, 20:23) – і виборола підсумкове 11 місце у чемпіонаті України серед команд Вищої ліги.

Матч-відповідь у боротьбі за 11 місце Вищої ліги між кропивничанами та молоддю «Черкаських Мавп» проходив 14 квітня у спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ. Він розпочався із напруженої боротьби, яка тривала протягом левової частини поєдинку. Краще в гру ввійшли саме гості, які до середини стартової десятихвилинки мінімально переважали «золотих» у рахунку. Втім, господарі досить швидко змінили ситуацію на майданчику, ударно провівши саме кінцівку стартового відрізку гри. Дві «трьошки» від Антона Мельніка, який без перебільшення провів найкращий матч у складі «Золотого віку» після свого повернення в баскетбол (21 очко, 7 підбирань), а також по три очки (два з фолом) від Олександра Петрова і Олександра Дробязка забезпечила господарям 9 очок переваги за підсумками першої чверті – 26:17.

У другій чверті гості за рахунок декількох точних трьохочкових дещо вирівняли ситуацію на майданчику і скоротили відставання в рахунку. І хоча кропивничани діяли досить впевнено, черкащани майже не втрачали можливостей впритул наблизитися до суперників у рахунку. В той же час кропивничанам, у контексті мінус п’яти очок, отриманих від «Мавп-2» у Черкасах, потрібно було перемагати дубль черкащан якомога впевненіше.

З думками про підсумковий результат і важливістю потішити місцеву публіку в останньому матчі сезону «золоті» заграли ще активніше і після великої перерви остаточно змусили капітулювати гостей. У третій та четвертій десятихвилинках «золоті» виграли левову частину єдиноборств, вдало відігравши як у нападі, так і у захисті. Це дозволило кропивничанам остаточно розставити всі крапки над «і» й здобути впевнену перемогу за підсумком двох матчів протистояння – 98:84 (26:17, 23:25, 29:19, 20:23).

У заключному матчі сезону окрім Антона Мельніка у складі «золотих» на майданчику «запалювали» Олександр Дробязко (черговий дабл-дабл – 29 очок, 11 підбирань), Олександр Петров (дабл-дабл – 28 очок, 13 підбирань), Дмитро Баранов (11 очок, 8 підбирань) та капітан команди Богдан Сосой (16 передач).

За матеріалами прес-служби БК «Золотий вік»