Кропивницькі спортсмени виграли всеукраїнські змагання зі скелелазіння (ФОТО)

Кількість переглядів - 649

Три нагороди здобули кропивницькі спортсмени у Нікополі, де 11-14 квітня проходили Всеукраїнські змагання на швидкість та чемпіонат України зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків (вид програми болдеринг).

У змаганнях взяли участь 290 найсильніших спортсменів із 12-ти регіонів України.

Переможцями всеукраїнських змагань у лазінні на швидкість стали Ярослав Ткач (юніори), Ніл Плохов (юнаки 2002-2003 р.н.). Серед юніорок Яна Здір виборола бронзову нагороду.

В заліку чемпіонату країни у змаганнях із болдерингу найкращі результати показали Ніл Плохов (4 місце), Яна Здір (5 місце) та Олександра Калмикова (11 місце).

В командному заліку серед регіонів із болдерингу збірна команда нашої області, яку в Нікополі представляли 14-ть кропивницьких спортсменів, вихованці комплексної ДЮСШ №1, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, посіла восьме місце.

До змагань кропивницьких скелелазів готували Микола Побережець, Валентина Русінова та Сергій Побережець.