Спорт

У Кропивницькому завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат

. 1702

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2002 років народження і молодше проводився 23-24 квітня на стадіоні «Зірка» у Кропивницькому.

Впродовж двох днів 738 спортсменів, представники усіх 25 регіонів України боролися за нагороди та потрапляння до складу збірної України.

2019 04 23 la1

Чисельним було і представництво збірної Кіровоградської області, честь якої відстоювали 55 атлетів, повідомляє прес-служба ФЛАКО.

Серед господарів найвдаліше виступив вихованець СДЮСШОР №2 Ростислав Махиня, який єдиний зумів здобути нагороди для нашої збірної. Вихованець Вадима Приймака став дворазовим призером чемпіонату. На дистанції 1500 метрів він виборов звання віце-чемпіона, а на 3000 м здобув бронзову медаль.

Ще декілька атлетів були близькими до призових місць, програвши суперникам кілька сотих секунди на різних дистанціях. Дар’я Грищенко (СДЮШОР №2, тренери Володимир і Наталія Абраменки) фінішувала четвертою у забігу на 100 м з бар’єрами. Веніамін Кучеренко став четвертим на 400-метрівці.

Високі результати показали ще кілька спортсменів нашої області. Дмитро Петренко (Олександрівська ДЮСШ, тренери Вадим Приймак і Олександр Роздобудько) посів восьме місце на дистанції 3000 м. Тамара Фроленко (СДЮШОР №2, тренер Геннадій Здітовецький) завершила виступи із восьмим результатом у стрибках у висоту. Віра Герун (Олександрівська ДЮСШ, тренер Вадим Приймак) пробігла дев’ятою 3000 м.

Серед 25 регіонів збірна Кіровоградської області посіла 16-е місце.

«Для наших спортсменів вихід на перші змагання дався важко. Це пов’язано з капітальною реконструкцією манежу СДЮСШОР №2 через яку ми не могли тренуватися на основній базі взимку. Наші легкоатлети тренувалися або на вулиці або у шкільних залах. Тому потрібен деякий час для того, щоб вийти на максимальний рівень. Думаю, що до червня місяця наші спортсмени цієї вікової категорії будуть спроможні посісти ще декілька призових місць на змаганнях національного рівня. Свідченням цього є четверті-дев’яті місця кількох перспективних легкоатлетів. Я впевнений, що в подальшому результати будуть кращими», - підсумував результати чемпіонату старший тренер області з легкої атлетики Володимир Абраменко.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама