«Інгулець» мінімально поступився «Волині» в Луцьку (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 709

У матчі 25-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, «Інгулець» поступився «Волині» у гостях з рахунком 1:2.

2019 04 25 Ing Volyn

Лучанин відкрили рахунок наприкінці першого тайму, відзначився Сергій Сімінін, який вразив верхній кут воріт гарматним пострілом. «Інгулець» зрівняв рахунок на 61-й хвилині. Євген Запорожець у дотик відпасував на Ніку Січінаву, який зльоту невідпорно розстріляв ворота Богдана Когута – 1:1.

Перемогу «Волині» приніс гол Міхи Горопевшека на 83-й хвилині, який головою вразив ворота Антона Ситникова після навісу зі стандартного положення.

«Волинь» (Луцьк) – «Інгулець» (Петрове) - 2:1 (1:0)
Чемпіонат України, Перша ліга. 25 тур. 25 квітня 2019р. (четвер). м.Луцьк, стадіон «Авангард». Початок матчу о 18:00. Глядачів 2500

«Волинь»: Когут, Сімінін, Горопевшек, Болденков, Цюпа, Курко, Бартулович (Зінкевич 46), Хагназарі (Петько 86), Кожанов (Климець 90+1), Западня (Волошинович 66), Карпенко (Козьбан 88).

«Інгулець»: Ситников, Запорожець, Клименко (Сула 88), Мішуренко (Кен Елла 84), Піднебенной (Козак 55), Павлов, Балан, Щедрий, Січінава (Акименко 64), Ковальов, Синьогуб.

Попередження: Карпенко (15); Хагназарі (30); Горопевшек (59); Кожанов (63) - Ковальов (59).
Вилучення: Ковальов (71).
Голи: 1:0, Сімінін Сергій (44); 1:1, Січінава Ніка (61); 2:1, Горопевшек Міха (83).

Після звітного туру, «Інгулець» маючи 32 очки. Опустився на восьме місце у турнірній таблиці. Наступну гру «Інгулець» проведе 1 травня у Петровому з ФК «Суми». Початок гри о 16:00.