Петрівський «Інгулець» декласував «Суми» - 6:0 (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1075

У матчі 26-го туру першолігового чемпіонату України «Інгулець» у Петровому сьогодні, 1 травня, завдав нищівної поразки «Сумам», забивши у ворота гостей шість голів.

Долю поєдинку підопічні Сергія Лавриненка вирішили ще першому таймі, в якому забили сумчанам чотири м’ячі.
Початок розгрому гостей на 19-й хвилині поклав Дмитро Сула, вчасно скориставшись помилкою суперників після навісу з лівого флангу. Згодом він ще відзначився двічі на 43-й і 70-й хвилинах, забивши загалом суперникам у звітному протистоянні три м’ячі.
Дубль оформив Олександр Акименко. На 40-й хвилині він вразив ворота гостей ефектним ударом п’ятою в падінні, а на 61-й хвилині замкнув передачу партнера на лівій штанзі.
Автором ще одного взяття воріт сумчан став Ілля Коваленко, який на 36-й хвилині лишився без опіки та завершив атаку у воротарському майданчику гостей.

«Інгулець» (Петрове) – «Суми» - 6:0 (4:0).
Чемпіонат України. Перша ліга, 26 тур. 1 травня 2019року (середа) Початок матчу о 14:00. смт. Петрове, cтадіон «Інгулець».
Арбітр: Сахно О.С.
Асистенти арбітра: Хімич Б.І., Дарійчук С.В., Кєвліч Є.Ю.
Cпостерігач арбітражу/делегат ФФУ Гордієнко О.В.

«Інгулець»: Ситников, Балан (46, Мицик), Кучеренко, Передистий, Писко, Козак, Піднебенний, Елла, Коваленко (54, Січінава), Сула, Акименко.

«Суми»: Зеленський, Веремєєв (Андрусенко), Буряченко, Радомський, Курусь, Божий, Керножицький, Драа (Шморгун), Кушнаренко, Попов, Шаповаленко.

Голи: 1:0, Сула Дмитро (19); 2:0, Коваленко Ілля (36); 3:0, Акименко Олександр (40); 4:0, Сула Дмитро (43); 5:0, Акименко Олександр (61); 6:0, Сула Дмитро (70).

Матч 27-го туру «Інгулець» проведе 5 травня на виїзді з лідером чемпіонату ФК «Дніпро-1». Початок матчу о 17:00.