«Інгулець» здобув вольову перемогу над «Оболонню-Бровар» - 3:2 (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 851

У матчі 28-го туру Чемпіонату України з футболу в Першій лізі, «Інгулець» переміг «Оболонь-Бровар».

Програючи після першого тайму 0:2, у другій частині поєдинку петрівчани за підтримки рідних трибун зуміли зрівняти рахунок, а у компенсовані хвилини матчу вирвати перемогу.

Гості зусиллями Араміса Кузіна відкрили рахунок, а Ігор Мединський збільшив перевагу киян до двох м’ячів.
По перерві нападник «Інгульця» Олександр Акименко скоротив відставання, Олександр Кучеренко, зрівняв рахунок, а переможну крапку на четвертій компенсованій хвилині поставив Олександр Козак.
Після звітного туру «Інгулець» набрав 39 очок і продовжує посідати сьоме місце у турнірній таблиці.

«Інгулець» (Петрове) – «Оболонь-Бровар» (Київ) - 3:2 (0:2)
Чемпіонат України, Перша ліга. 28 тур. 10 травня 2019 року (п’ятниця). Початок матчу о 18:00. смт. Петрове, стадіон «Інгулець». Глядачів 700, температура 17 С.
Арбітр – Ігор Сташук (Чернігів)
Асистенти арбітра – Денис Сердюк (Полтава), Віталій Український (Луганськ).
Четвертий арбітр – Єгор Кевліч (Кропивницький)
Спостерігач арбітражу ФФУ – Сергій Возняк (Миколаїв)

«Інгулець»: Ситніков, Запорожець, Мішуренко, Писко (Синьогуб 46); Коваленко І. (Щедрий 73); Лупашко (Піднебенной 73); Клименко (Акименко 58); Кучеренко, Козак, Павлов, Ковальов.

«Оболонь-Бровар»: Федорівський, Безуглий, Гуськов, Єфремов, Кузін (Ковбаса 65); Мединський (Гутті 78), Слободян (Косовський 74); Шевченко, Шишка (Коваленко К. 81).

Попередження: Кучеренко (30); Щедрий (90+5) - Федорівський (60); Кузін (62); Семенко (83); Гутті (88; 90+1)
Вилучення: Гутті (90+1)

Голи: 0:1, Кузін Араміс (23); 0:2, Мединський Ігор (34); 1:2, Акименко Олександр (72); 2:2, Кучеренко Олександр (83); 2:3, Козак Олександр (90+4).

Наступну гру «Інгулець» проведе із «Шахтарем» 15 травня у фіналі Кубку України. Матч відбудеться у Запоріжжі. Початок о 21:00.