Олександрійський «Шляховик» став володарем Кубку області з футболу (ФОТО)

Кількість переглядів - 730

11 травня на стадіоні «Зірка» у Кропивницькому відбувся фінал Кубка Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

Серед восьми команд, які брали участь у змаганнях, путівки до фіналу здобули олександрійський «Шляховик» та ФК «Новоукраїнка», повідомляє прес-служба ФК «Зірка».

2019 05 11 19

Протягом матчу у воротах обох команд побувало п’ять м’ячів причому всі - у другому таймі.

У першому таймі фіналу невелика перевага була на боці «Шляховика». Та небезпечних моментів було небагато й на перерву суперники пішли за «сухого» рахунку – 0:0.

Другий тайм більш рішуче почали гравці ФК «Новоукраїнка», які змусили на повну запрацювати захист конкурентів та граючого тренера олександрійців Сергія Карпова. Саме завдяки своєму досвідченому воротареві «Шляховик» відбив цей натиск й зберіг свої ворота в недоторканності. А на 57-й хвилині олександрійцям вдалося забити дуже важливий перший гол. Спочатку Дмитро Пастернак відбив потужний дальній удар Олександра Ломка, але м’яч повернули до штрафної. Тут на випередження вдало зіграв Родіон Бралін й в дотик вразив ціль – 1:0. Поки новоукраїнці приходили до тями, суперники провели ще один результативний випад. Цього разу Бралін зробив зряче закидання в штрафну, де захисники відверто проґавили ривок Ломка, який з близької відстані подвоїв рахунок – 2:0. Та підопічні Олександра Корінного не знітилися зробили дві заміни й пішли вперед. Й саме гравець, який вийшов на поле з лави запасних, скоротив відставання до мінімуму. Тут у «Новоукраїнки» пройшла класна комбінація за участі Ігоря Ютиша та Вадима Воловика, який вивів Вадима Кріта майже на порожні ворота й той не промахнувся – 2:1. Згодом рахунок міг стати рівним. Та Вадим Воловик під час дуже небезпечного випаду помилився з останньою передачею, яку перехопив Сергій Карпов. Й майже миттєво олександрійці вивели к воротам конкурентів активного Браліна. Родіон переграв голкіпера Дмитра Пастернака, який вибіг за межи штрафної, й закотив м’яч у порожні ворота – 3:1. І саме цей гол остаточно вирішив долю зустрічі. Хоча новоукраїнці намагалися атакувати, та більш досвідчені гравці «Шляховика» не тільки відбили усі випади, але й забили вчетверте. І знову відзначився Бралін, який, після передачі в штрафну з лівого флангу, зряче спрямував м’яч у дальній від себе кут – 4:1.

Тож, фінальний свисток арбітра Єгора Кевліча, який разом із асистентами Ярославом Пилипенком та Дмитром Попельницьким, дуже впевнено провели цю зустріч, зафіксував заслужену перемогу «Шляховика». Хоча на поразку з великим рахунком новоукраїнці точно не заслуговували.

2019 05 11 20

Отже, володарем Кубку Кіровоградської області став олександрійський «Шляховик». Почесний трофей переможцям вручили ініціатор проведення фіналу на головній спортивний арені Кіровоградщини, віце-президент ФК «Зірка» Костянтин Волков та виконавчий директор обласної федерації футболу Ярослав Пилипенко. Ну а найкращим гравцем матчу та володарем сертифіката на 10 тисяч гривень на придбання спортивної продукції фірми Joma від громадського діяча та спортивного мецената Олександра Скляревського став автор хет-трику та результативної передачі Родіон Бралін. Загалом же, футбольне свято дійсно вдалося й чисельні вболівальники, які приїхали підтримати свої команди із Новоукраїнки та Олександрії, та кропивницькі прихильники класної гри отримали справжнє задоволення.