Кропивничани перемогли на етапі чемпіонату України з велосипедного спорту (ФОТО)

Кількість переглядів - 689

У Сумах відбувся перший тур Чемпіонату України з велоспорту в багатоденній гонці і гонці крос-кантрі серед юнаків 2005-2006 років народження.

Він зібрав 183 велосипедиста з 24 областей.

2019 05 12 V

На змаганнях вдало виступили спортсмени з Кропивницького, вихованці тренерів Наталії Канюк, Віктора Тарасенка та Віталія Тесцова з комплексної ДЮСШ №1.
Переможцями багатоденної гонки в командному заліку стали Володимир Микитюк, Євген Тесцов, Артем Пашин, Максим Колтунов, Захар Суржок і Ярослав Барановський.
На п’єдесталі вони лишили позаду команди Дніпропетровської та Полтавської областей.

В особистому заліку багатоденної гонки Володимир Микитюк став тріумфатором багатоденної гонки. Близьким до нагороди був Євген Тесцов, який показав п’ятий результат.

- Переможець багатоденної гонки визначався за сумою проїзду трьох етапів - індивідуальної (10 км) та двох групових гонок на 55 км і 45 км. У командному заліку брався результат трьох кращих спортсменів. Мої вихованці зуміли виступити найкраще. У гонці-критеріумі на 23 км в першому турі Володимир Микитюк став срібним призером, - розповів «Гречці» один із тренерів спортсменів Віталій Тесцов.

Фінал і багатоденної гонки та гонки критеріуму чемпіонату України серед юнаків 2005-2006 р.н. відбудеться 23-27 травня на трасі поблизу хутору «Надія» та об’їзному шосе.