Петрівський «Інгулець» розписав мирову з «Металістом 1925» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 490

Нічийним рахунком завершився перенесений матч 23-го туру Чемпіонату України з футболу в Першій лізі, що відбувся 19 травня в Харкові.

Олександр Акименко відкрив рахунок на 14-й хвилині, влучно пробивши метрів із семи з гострого кута у ворота суперників.
Господарі відновили рівновагу ще до середини першого тайму. Після удару Владислава Кравченка, м’яч зрикошетив і від захисника петрівчан опинився у воротах Антона Ситникова на 22-й хвилині – 1:1.
Після звітного туру «Інгулець» не змінив розташування в турнірній таблиці, лишившись на сьомому місці, маючи в активі 40 очок.

«Металіст 1925» (Харків) – «Інгулець» (Петрове) – 1:1 (1:1).
19 травня 2019 р. Харків. Стадіон "Металіст". 23-й тур Чемпіонату першої ліги. Початок матчу о 17:00. 6218 глядачів. +24°C
Арбітр - Роман Блавацький (Львів)
Асистенти арбітра - Денис Романов (Дніпро) та Петро Котубей (Виноградів, Закарпатська обл.)
Четвертий арбітр - Євген Назаров (Харків)
Спостерігач арбітражу ФФУ - Євген Котенко (Суми)

«Металіст 1925»: Каневцев, Мельничук, Сидоренко Дм., Жданов, Кравченко, Коберідзе (Ралюченко 90+3), Калюжний, Романов (Кошман 46), Коваленко Є. (Ямполь 76), Синиця (Стороженко 84, Давидов (к) (Єрмоленко 66).
Запасні: Сидоренко Дн., Єрмошенко, Гранкін, Чегурко, Луїз Фернандо, Фабіньо, Фаюк.
Головний тренер - Олександр Горяінов.

«Інгулець»: Cитников, Запорожець (Елла Кен 89), Клименко (Піднебенной 90+1), Коваленко Іл. (Сула 40), Акименко (Кучеренко 90+3), Павлов, Балан, Щедрий (Писко 82), Ковальов, Лупашко (к), Синьогуб
Запасні: Шухман, Солдат, Передистий.
Головний тренер - Сергій Лавриненко.

Голи: 0:1, Акименко Олександр (14); 1:1, Кравченко Владислав (22).
Попередження: Мельничук 25, Давидов 45+2
Вилучення: Жданов 35 («Металіст 1925»).

Настуний матч «Інгулець» зіграє 23 травня на домашньому полі в смт Петрове з «Агробізнесом». Початок поєдинку о 16:00.