Спорт

Кропивницька НВО №17 втретє виграла 200 тисяч гривень у шкільних змаганнях «Спортивне місто – здорова нація» (ФОТО)

. 4314

Переможцем третього сезону загальноміських змагань серед закладів середньої освіти «Спортивне місто - здорова нація» знову стала школа НВО №17.

Фінальний етап відбувся 26 травня у спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ імені В.Винниченка, який визначив кращі школи унікальних для України змагань, започаткованих у Кропивницькому минулого року.

Учасниками третього сезону змагань стали 34 школи, а загальний призовий фонд склав 600 тисяч гривень цільової субвенції з державного бюджету України. Старти, які об'єднали в кожній команді вчителів, дітей 4-9 класів і батьків, визначили володаря головного призу.

2019 05 26 2

Право поборотися у фіналі отримали чотири школи. Змагальна програма складалася з шести видів: комбінованої естафети, туристичної естафети, конкурсів «Влуч у скат», «Влуч у відро», естафети «Переправа МІХ» і фінальної естафети.

За сумою всіх дисциплін найкраще виступила збірна навчально-виховного об’єднання №17, яка впевнено випередила решту фіналістів, підтвердила статус найспортивнішого навчального закладу обласного центру та завоювала головний приз – 200 тисяч гривень. Нагадаємо, команда 17-ї школи стала чемпіоном першого та другого сезонів, які проводилися навесні та восени 2018 року.

Сенсацією нинішніх змагань стала команда ЗОШ №4, яка вперше пробилася до фіналу та здобула срібні нагороди і 100 тисяч гривень.

Лише кілька секунд у заключному конкурсі відділили від другого місця третього призера - НВО №25. Команда після «бронзи» першого сезону, стала дворазовим бронзовим медалістом змагань «Спортивне місто – здорова нація» та знову заробила для свого навчального закладу 50 тисяч гривень.

Стабільність – ознака класу. Школа «Мрія» підтвердила, що фізкультурно-спортивна робота там поставлена на високому рівні, недарма команда другий сезон поспіль виходить до фіналу. У другому сезоні команда посіла третє місце. І цього разу батьки, учні та вчителі навчального закладу боролися самовіддано, але суперники були сильнішими. Проте і четверте місце і 20 тисяч гривень стануть їм гарною нагородою за старання та підготовку.

2019 05 26 52019 05 26 42019 05 26 1

У третьому сезоні з'явилися матеріальне заохочення для всіх учасників. Півфіналісти, які посіли 5-12 місця, отримали сертифікати на 10 тисяч гривень, а решта шкіл 13-34 місця зможуть покращити матеріальні бази своїх шкіл на 6 тисяч гривень.

Приємне враження від конкурсів і емоцій під час фіналу отримали і почесні гості спортивного свята. На запрошення ініціатора проекту «Спортивне місто – здорова нація» народного депутата України Олександра Горбунова, до Кропивницького приїхали заступник Міністра освіта та науки України Роман Греба та начальник комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Вадим Стеценко.

«Команди показали неймовірний результат, пройшли важкий шлях тренувань та випробувань. І це все було недаремно! Коли з’являється конкуренція для участі в змаганнях, коли іде боротьба за відстоювання честі своєї шкільної сім’ї – це мабуть найкращий результат для нашого проекту. Вже 15 міст України впроваджують проект «Спортивне місто – здорова нація» в життя! А з кожним етапом змагань наш Кропивницький стає згуртованішим, дружнішим та спортивнішим. Я щиро вітаю з третьою перемогою команду НВО №17, з зайнятим другим місцем команду ЗОШ №4, бронзових призерів НВО №25 та команду НВО «Мрія» за здобуте четверте місце. Дякую усім вам за участь і волю до перемоги!», - прокоментував завершення фіналу ініціатор проекту Олександр Горбунов.

2019 05 26 32019 05 26 92019 05 26 62019 05 26 72019 05 26 82019 07 26smzn

Змагання реалізовувалися за підтримки управління молоді та спорту Міської ради Кропивницького, управління освіти Міської ради Кропивницького, обласної організації ФСТ «Спартак», федерації легкої атлетики Кіровоградської області, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама