Представник Кропивницького здобув «золото» на чемпіонаті світу зі скелелазіння серед школярів (ФОТО)

Кількість переглядів - 407

Найвищу нагороду виборов вихованець комплексної ДЮСШ №1 Міської ради міста Кропивницького Ярослав Ткач на чемпіонаті світу зі скелелазіння серед школярів, який 18-24 травня в м. Обена (Франція).

Світова першість серед школярів проводилася вперше, де учасники змагалися у чотирьох видах програми - швидкість, трудність, болдеринг і багатоборство.
У змаганнях взяло участь 56 спортсменів із чотирьох континентів світу. Збірну України у Франції представляло чотири скелелази.

Ярослав Ткач за результатами кваліфікації в багатоборстві став другим. Фінальний раунд змагань серед восьми спортсменів проходив у олімпійському форматі. Спочатку змагання з болдерингу (три надважкі траси), потім швидкість (три забіги на трасі «рекорд») і заключні змагання на трудність (одна траса висотою 12 метрів). За добутком зайнятих місць в кожному виді визначались результати в багатоборстві, де підопічний Миколи Побережця став чемпіоном.

В командному заліку збірна команда України посіла друге місце, поступившись тільки збірній Іспанії.