«Олександрія» в статусі бронзового призера чемпіонату поступилася «Динамо»

Кількість переглядів - 706

Матч 32 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» – ФК «Динамо», що відбувся 30 травня на стадіоні "Ніка", завершився з рахунком 0:2.
Центральний матч завершального туру 28 Чемпіонату України, незважаючи на спекотну погоду та на те, що всі турнірні завдання вже вирішено, розпочався в доволі високому темпоритмі. Вже на 4 хвилині зустрічі Кирило Ковалець опинився у вигідній ситуації перед воротами Георгія Бущана. Кирило забарився з ударом і слушний момент було втрачено. Досить помітний на полі Кирило – за дві хвилини він знову пробиває по воротах динамівців, але значно вище.
Кияни вирівняли гру, і вже біля воріт Юрія Паньківа виникають небезпечні моменти.
На 16 хвилині знову виникає небезпечний момент біля воріт гостей. Після передачі головою з правого флангу у виконанні Євгена Банади знову той же Кирило Ковалець опиняється у вигідній ситуації й пробиває, на цей раз з розвороту, і теж неточно.
На радість вболівальникам «Динамо», які приїхали на цей матч, Віктор Циганков отримує чудовий пас від партнерів зліва й з близької відстані вражає ворота Юрія Паньківа. 0:1.
Олександрійці не знітилися й відповіли потужною атакою із завершальним ударом Артема Сітала. Надійно зіграв Георгій Бущан.
На 32 хвилині Ахмед Алібеков отримує друге попередження, і як результат – «Динамо» залишається в меншості.
Кирило Ковалець в ударі – на 37 хвилині знову випробовує холодне серце Георгія Бущана. Голкіпер «Динамо» переводить м’яч на кутовий.
На 44 хвилині ідеальну нагоду зрівняти рахунок мав Євген Протасов, але після його удару м’яч влучив у захисника і вилетів на кутовий.
А найнебезпечніший момент біля воріт киян створив Артем Сітало, коли впритул бив головою по воротах Георгія Бущана. І на цей раз м’яч розминувся з рамкою воріт.
Нестримний Ковалець завдає удару по воротах суперника, але знову відмінно грає Бущан.
На 66 хвилині стрімка контратака лівим флангом мала б завершитися ударом Євгена Банади, але той промахнувся по м’ячу.
Індивідуально майстерно зіграв капітан киян Віктор Циганков, який відмінним ударом поцілив у лівий від Юрія Паньківа кут воріт.
Другий тайм проходив в обопільних атаках. Мали нагоду збільшити рахунок кияни, але й олександрійці могли цілком розмочити рахунок.
Завершилося футбольне дійство урочистим нагородженням бронзовими медалями Чемпіонату України.
«Олександрія» (Олександрія) – «Динамо» (Київ) – 0:2