файно

Спорт

У обласному центрі представили оновлену «Спортивну мапу Кропивницького» (ФОТО)

. 1684

Презентація проекту «Спортивна мапа Кропивницького. Апгрейд» відбулася сьогодні, 7 червня у Кропивницькому.

Он-лайн навігатор представили його автор Євген Савранський і директорка агенції сталого розвитку «Хмарочос», технічний редактор карти Ірина Ткаченко.

«Спортивна мапа Кропивницького – проект створення онлайнового навігатора, зроблений на платформі Google My Maps. Його представили у грудні 2017-го року. За цей час ресурс відвідали понад 26 тисяч користувачів інтернету.

2019 06 07 SM4

За словами Євгена, подібних картувань українських міст за спортивною ознакою немає.
- За структурою та наповненням дана карта - перша в Україні і поки що єдина. Зокрема на ній не просто позначені спортивні школи, а кожен об’єкт, спортивна секція, де проводитьcя навчально-тренувальний процес із детальною інформацією про адресу, телефони, приналежність до того іншого закладу, установи, контактів тренерів, посиланнями на сайти чи профілі у соцмережі Facebook. Водночас на ній представлена широка база спортивних клубів і осередків федерацій, які не входять до структури дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Вмикнувши навігатор, можна легко дістатися до об’єкту, секції, яка цікавить. Я прагну, щоб з нашої карти брали приклади інші та створювали свої он-лайн навігатори в інших регіонах країни, щоб із часом вона набула всеукраїнського масштабу. Готовий допомогти в цьому. Тоді проблема з необізнаністю у спортивних питаннях – куди піти займатися самому, в яку секцію віддати дитину, де активно та з користю для здоров'я провести час, де їх шукати - зникне сама по собі. Але карту треба періодично оновлювати, адже змінюються місця проведення тренувальних занять, самі тренери, інформація про них, відкриваються-закриваються секції, клуби… Тоді мапа буде актуальною, інформативною та допомагатиме містянам легко обирати для себе, дітей, друзів ту чи іншу секцію, – сказав він.

2019 06 07 SM3

В процесі оновлення допомогла агенція «Хмарочос», яка є регіональним представником «Британської ради».
- Євген написав проект «Спортивна мапа Кропивницького. Апгрейд», який був підтриманий програмою «Активні громадяни» Британської ради. На отримані кошти було проведено навчання зі створення картувальних проектів у Google My Maps, виготовлено інформаційно-навігаційну продукцію, завдяки якій ще більше людей дізнаються про спортивні можливості Кропивницького. Саме оновлення він провів на волонтерській основі. Проект потрібний, тим паче, щоб він покращує імідж міста в контексті доступу до відкритих даних. Приємно що його підтримала більшість – 13 місцевих інтернет-ЗМІ, розмістивши банер із гіперпосиланням на ресурс. Також він стоїть на головній сторінці сайту Міської ради міста Кропивницького, - зазначила Ірина Ткаченко.

Власного сайту мапа не має, але і потреби такої немає: її можна легко знайти через найвідвідуваніші інтернет-ресурси Кропивницького (вони всі вказані в описі до мапи), також за допомогою пошуковика Google чи на власній сторінці у Facebook, набравши слова «Спортивна мапа Кропивницького».

Зараз на карті позначено 212 локацій. Із часом їхня кількість збільшуватиметься. Євген зазначив, що готовий наповнювати спортивний он-лайн ресурс і надалі. Запросив усіх хто має інформацію або прагне позначити на ній свій об’єкт, писати на електронну адресу, вказану в описі мапи, знайти її сторінку у Facebook, або писати йому особисто в цій соціальній мережі. Також Євген Савранський запросив усі електронні засоби масової інформації міста, які ще не розмістили банер, долучитися, стати інформаційними партнерами, зазначивши, що цей проект залишатиметься некомерційним, аполітичним і носитиме виключно соціальний характер.

Зараз ініціатори активно працюють над тим, щоб виготовлену рекламну продукцію розповсюдити серед навчальних закладів Кропивницького.

Організатори впевнені, що цей проект підвищить рівень здоров’я населення, збільшить зацікавленість кропивничан у заняттях фізичною культурою та спортом, також сприятиме пошуку та відбору місцевих спортивних талантів.

2019 06 07 SM1

Поширюйте

Коментуйте


Реклама