файно

Кропивничани зберегли для України прописку в європейському клубному бейсбольному турнірі

Кількість переглядів - 706

Кропивницька бейсбольна команда «BioTexCom-КНТУ» 5-9 червня у чеському місті Брно грала на європейському клубному бейсбольному турнірі «Кубок С.Е.В.».

За його підсумками наші бейсболісти зберегли квоту України в «Кубку С.Е.В.» - другому за значимістю європейському клубному турнірі.

Щоб вийти до півфіналу та поборотися за медалі, команді не вистачило одного набраного/пропущеного очка, повідомив у Facebook журналіст Олександр Виноградов.

У сезоні 2019 українська/кропивницька команда «BioTexCom-КНТУ» розпочала турнір із вольової перемоги над «Cougars» (Монтіньї, Франція) 7:3. Далі очікувано поступилися господарям «Драконам» (Брно) 0:10. Французи в свою чергу переграли четверту команду нашої підгрупи «Astros» (Валенсія, Іспанія) 6:1.
Для того, щоб вийти до півфіналу кропивничанам потрібно було або виграти в іспанців, або хоча б не програти з різницею, більше за 3 очки. Наші бейсболісти поступилися 0:4. Сім іннінгів (із дев’яти) трималися 0:2, але у 8-му пропустили ще 2.

Отже, три команди: «BioTexCom-КНТУ», «Cougars» і «Astros» за результатами матчів в підгрупі мали по 1 перемозі при 2 поразках («Дракони» прогнозовано виграли всі три свої поєдинки та посіли 1 місце підгрупи), але за результатами особистих зустрічей у наших спортсменів різниця +/-0, в іспанців -1, у французів +1.
Після матчів у підгрупі в «Кубку С.Е.В.» проходять два плей-офф: за медалі між командами, що посіли в своїх підгрупах 1-2 місця, та «на виліт», між командами, що посіли в своїх підгрупах 3-4 місця (абсолютний лузер цієї сітки вилітає до нижчого за рангом «Кубку федерацій».

У першій же грі плей-офф за 5-8 місця «BioTexCom-КНТУ» (третя команда підгрупи «В») легко розібрався з четвертою командою підгрупи «А» - хорватською «Vindija» (Вараждин) 12:3 та посів підсумкове 6 місце.
Завдяки цьому Україна (Федерація бейсболу та софтболу України) зберегла свою квоту у «Кубку С.Е.В.» на 2020 рік.

2019 06 09 baseball

Команда «BioTexCom-КНТУ» на фото праворуч

ДОВІДКА: СЕВ - Confederation of European Baseball, Конфедерація бейсболу Европи.
Починаючи з 2016 року, для клубів СЕВ проводить 3 турніри. Найвищий за рангом – «Кубок чемпіонів» (8 команд, дві підгрупи по 4), другий за рангом – «Кубок С.Е.В.» (8 команд, дві підгрупи по 4), третій за рангом «Кубок федерацій» (дві групи по 6 команд в кожній).
Відповідно, з 2016 року чемпіони України команда «BioTexCom-КНТУ» виступає в «Кубку С.Е.В.» (до цього два сезони 2014 і 2015 ми грали в турнірі «Кубку чемпіонів»).