varto4

Кропивничани вибороли шість медалей на чемпіонаті Європи з гирьового спорту (ФОТО)

Кількість переглядів - 1037

Вихованці бобринецької та кропивницької школи гирьового спорту завоювали шість медалей на чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів у юніорок, який відбувся в німецькому місті Штольберг.

Кращих гирьовиків Старого світу визначали з 29 травня по 3 червня.

Спортсменка з Бобринця Анжеліка Намєснік, яка зараз навчається у Кропивницькому та підвищує свою майстерність у комплексній ДЮСШ №1 (тренери Іван Намєснік, Сергій Шевченко), стала дворазовою чемпіонкою Європи серед юніорок в особистих змаганнях і естафеті. У вазі до 58 кг ривок гирі вагою 24 кг вона виконала 87 разів. Лише одного підйому їй не вистачило до виконання нормативу майстра спорту України. В заліку жінок із цим результатом вона виборола титул віце-чемпіонки.

2019 06 06 GS 22019 06 06 GS 1

Серед чоловіків вагової категорії до 78 кг три срібні медалі завоював майстер спорту України Геннадій Тимофєєв (тренер Сергій Шевченко). Ривок 32-кілограмової гирі (150 підйомів) і поштовх двох 32-кілогармових гир (99 підйомів) приніс нашому спортсмену два «срібла». Віце-чемпіоном кропивничанин став і за сумою двоборства.

За нагороди чемпіонату Європи змагалися 350 гирьовиків, серед яких у командному заліку збірна України посіла друге місце. Першими стали росіяни, а третіми – гирьовики збірна Ірландії.