varto2

«Олександрія» програла перший спаринг на зборах у Нідерландах (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 818

26 червня «Олександрія» провела перший контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Нідерландах, в якому суперником жовто-чорних був німецький «Юрдінген».

Матч завершився з рахунком 3:4.

На початку першого тайму олександрійці забили у ворота німецького суперника два м’ячі з інтервалом у одну хвилину. Відзначилися Олексій Довгий і Денис Безбородько. На 32 хвилині суперники забили свій єдиний м’яч у першому таймі у ворота Олега Білика. Зрівняти рахунок німцям вдалося на 57 хвилині, а далі – й збільшити до 2:4.

Третій м’яч у ворота «Юрдінгена» забив олександрієць Максим Задерака - 3:4, повідомляє прес-служба клубу.

«Олександрія», 1-й тайм: Олег Білик, Тимур Стецьков, Владислав Бабогло, Кирило Прокопчук, Валерій Лучкевич, Андрій Запорожан, Олексій Довгий, Максим Третьяков, Євген Протасов, Денис Устименко, Денис Безбородько.
2-й тайм: Дмитро Рудик, Денис Мірошніченко, Гліб Бухал, Дмитро Гречишкін, Тимур Стецьков (Павло Пашаєв, 60’), Дмитро Шастал, Богдан Литвяк, Євген Банада, Максим Задерака, Кирило Ковалець, Артем Сітало.
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Юрдінген», 1-й тайм: Лукас Кенігсхофер, Кевін Гросскройц, Ассані Лукім’я, Домінік Маро, Крістіан Дорда, Ян Кірхгоф, Максиміліян Байстер, Штефан Айгнер, Роберто Родрігес, Селім Гюндюз, Осаямен Осаве.
2-й тайм: Лукас Кенігсхофер, Александер Біттрофф, Ассані Лукім’я (Мануель Конрад, 61’), Денніс Даубе, Крістіан Дорда, Ян Кірхгоф, Максиміліян Байстер (Алі Ібрагімай), Штефан Айгнер (Жан-Мануель Мбом), Роберто Родрігес (Патрік Пфлюке, 61’), Тобіас Рюле, Франк Евіна.
Головний тренер: Хайко Фоґель.

Голи: Олексій Довгий (5’), Максим Безбородько (6’), Максим Задерака (80’) – Роберто Родрігес (33’), Максиміліян Байстер (56’), Патрік Пфлюке (65’), Франк Евіна (69’).

У п’ятницю 28 червня олександрійці проведуть другий спаринг. Їхніми суперниками буде бельгійський «Андерлехт».