«Олександрія» на зборах у Нідерландах перемогла бельгійський «Андерлехт» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1191

28 червня «Олександрія» провела другий контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Нідерландах, в якому здолала бельгійський «Андерлехт».

Команда Володимира Шарана першою пропустила. На 15 хвилині суперники реалізували пенальті. Наприкінці першого тайму після стрімкої контратаки олександрійців м’яч у ворота «Андерлехта» забив Кирило Ковалець – 1:1. В середині другого тайму переможний гол забив Денис Мірошніченко – 1:2, повідомляє прес-служба ФК "Олександрія".

«Олександрія», 1-й тайм: Юрій Паньків, потенційний новачок, Гліб Бухал, Владислав Бабогло, Валерій Лучкевич, Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Кирило Ковалець, Артем Сітало, Максим Задерака, Євген Протасов.
2-й тайм: Олег Білик, Тимур Стецьков, Кирило Прокопчук, Денис Мірошніченко, Павло Пашаєв, Олексій Довгий, Андрій Запорожан, Дмитро Шастал (Богдан Литвяк, 76'), Денис Устименко, Максим Третьяков, Денис Безбородько.
Головний тренер: Володимир Шаран.