Спорт

Дві легкоатлетки з Кропивницького поїдуть на чемпіонат світу серед спортсменів-паралімпійців (ФОТО)

. 2823

Вихованки обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» Вікторія Шпачинська і Анастасія Мисник здобули право у складі національної збірної представляти Україну на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів-паралімпійців. 

Путівки на світову першість вони отримали за результатами виступів на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і фізичного розвитку, що 25-27 червня проходив у Кропивницькому на стадіоні «Зірка».

Змагання зібрали більше 300 учасників із 25 регіонів країни.
У штовханні ядра в класі нозології Т2 Вікторія Шпачинська стала срібною, а Анастасія Мисник бронзовою призеркою.

- Чемпіонат у Кропивницькому був відбірковим. За його підсумками буде сформовано національну збірну для участі у чемпіонаті світу, який у листопаді пройде в Об’єднаних Арабських Еміратах у м. Дубаї. Там учасники боротимуться за ліцензії на Паралімпійські ігри 2020 року в Токіо (Японія). Від Кіровоградської області відібралися дві спортсменки. Зараз вони посідають у світовому рейтингу друге-третє місце за результатами виступів нинішнього року. Самі змагання пройшли на високому організаційному рівні, без ніяких ускладнень, протестів не було, - розповів «Гречці» тренер легкоатлеток, головний суддя чемпіонату ЗТУ Олег Соколовський.

До числа медалістів чемпіонату серед наших легкоатлетів потрапила також Анастасія Ковальчук. Підопічна Галини Михалюкової стала призеркою в бігу на 200 метрів і стрибках у довжину.

2019 06 27 1

Поширюйте

Коментуйте


Реклама