Спорт

Кропивницька «Зірка» зіграє перший матч в аматорському чемпіонаті України

. 1624

 

У неділю, 3 квітня, о 17.00, кропивницька «Зірка» розпочне свій перший матч в аматорському чемпіонаті України з футболу проти дніпровського СК «Дніпро-1 – Борисфен». 
GasanovНапередодні надважливого дебютного поєдинку клубна прес-служба поспілкувались із головним тренером кропивничан Саміром Гасановим, який розповів про настрій команди та останні зміни у складі:
 
- Саміре Назімовичу, з яким налаштуванням підходите до початку нових відповідальних змагань?
- Настрій робочий, бойовий. Зрозуміло, що є певне хвилювання перед початком нових для нас, тепер уже всеукраїнських, випробувань. Адже до цього були матчі в обласному чемпіонаті, які стали першим етапом формуванням боєздатного колективу. Зараз буде вже інший турнір, із більш серйозними суперниками й вищим рівнем конкуренції. Тож, налаштовуємо хлопців на дуже непросту боротьбу. Та й вони, сподіваюся, все розуміють і намагатимуться не підвести наших палких уболівальників.
 
- У порівнянні з тим складом, який ми бачили на обласному рівні, якесь підсилення підшукали?
- Зрозуміло, що ставку будемо робити вже на перевірених бійців, які добре зарекомендували себе в обласних баталіях. Будуть шанси продемонструвати свої найкращі якості в перспективних вихованців Академії ФК «Зірка» 2003 року народження. Але без декількох досвідчених виконавців, які б іще підвищили конкуренцію в команді, ми не обійшлися. Тому й запросили до лав «Зірки», вже добре знайомого нашим уболівальникам, опорного півзахисника Дмитра Хорольського, який грав останнім часом за «Зірку» в першій лізі. Сподіваюся, що допоможуть на цьому стартовому етапі лівий захисник Олександр Тупчієнко із Черкас. Він узимку був у нас на перегляді, справив дуже пристойне враження, але тоді, з відомих причин, не вдалося продовжити співпрацю. Три футболісти із Кривого Рогу мають досвід виступів у аматорських всеукраїнських змаганнях: голкіпер Олександр Антоненко та два центрбеки  Євгеній Мороз і Павло Бовтуненко. Ну а з Київської області запросили нападника Миколу Кучеренка. Окрім цього, будуть також грати за «Зірку» місцеві вихованці Павло Замуренко, який здатен закрити всю бровку, а Максим Гедерим – надійний і креативний крайній захисник. Звісно, як і кожен тренер, хочу мати у своєму розпорядженні два повноцінні склади, але й бідкатися не можу. Наразі у нас гарне, як би традиційно це не звучало, поєднання досвіду, який, головною мірою, уособлює Олександр Кочура та молоді, яка палає бажанням проявити себе. Вже зіграли декілька контрольних поєдинків, в яких, незважаючи на результати, більше виявляли свої недоліки. Саме їх потрібно буде уникнути вже в офіційних зустрічах.
 
- Чи були проблеми на підготовчому етапі?
- Вони пов’язані з цілісністю тренувального процесу в тижневому циклі. Я не маю можливості його повністю вибудувати, адже частина виконавців приєднується до нас лише в п’ятницю, а ще деякі футболісти зайняті на основному місці роботи й не перебувають постійно на тренуваннях. Але пристосовуємся до тих умов, які є, адже розуміємо наші складнощі.
 
- Про першого суперника маєте інформацію і наскільки важке нас очікує протиборство? 
- Інформацію із Дніпра ми отримали. Це молода агресивна команда, непогано підготовлена тактично і складена, переважно, з вихованців дніпровських футбольних шкіл. А там ніколи талановитих хлопців не бракувало. Зрозуміло, що молодь – це швидкість та велике бажання. Але й у нас є свої аргументи й будемо їх застосовувати. У кого краще вийде – побачимо в неділю. Що стосується «легкої прогулянки», то потрібно всім розуміти, що ми не прийшли в аматори відразу з еліти, зберігши склад. Ми також будуємо свій колектив, якому потрібен час, аби пристосуватися до нового аматорського рівня. Тож за позитивний результат необхідно буде боротися ціною надзусиль.
 
- Ну й які ставите завдання на цей сезон?
- Дивіться, коли ми тільки почали формувати команду для чемпіонату області, то отримали завдання створити боєздатний колектив для участі в аматорській першості України. На певному етапі нам це вдалося. Ми подивилися достатню кількість досвідчених футболістів і молоді, зробили певні висновки й визначили коло тих хлопців, які готові до вирішення серйозних завдань Тепер ми переходимо на більш високий рівень уже із прицілом на те, щоб наші футболісти добре підготувалися перед випробуваннями вже у професіональній другій лізі. Отже, поки що рухаємося крок за кроком – поступово.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама