«Інгулець» здобув першу перемогу в новому сезоні (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 978

У матчі другого туру першолігового чемпіонату України з футболу сезону 2019-2010 рр., петрівський «Інгулець» переміг на домашньому полі «Агробізнес».

У ворота гостей було забито два голи. Рахунок на 18-й хвилині відкрив Ніка Січінава, вдало зігравши на випередження у воротарській зоні суперників. Подвоїв перевагу петрівчан Ілля Коваленко на 81-й хвилині, закинувши м’яча за комір воротарю.

«Інгулець» (Петрове) – «Агробізнес» (Волочиськ) – 2:0

Чемпіонат України з футболу. Перша ліга, 2-й тур. 3 серпня 2019 року (субота). Смт Петрове, стадіон «Інгулець». Початок матчу о 18:00. Глядачів 940. Оцінка поля – 5. Температура 24С.
Арбітр: Сергій Задиран (Київська область)

«Інгулець»: Шуст, Балан, Ковальов, Павлов, Синьогуб, Лупашко, Клименко (Ігнатьєв, 85), Коваленко (Коробка, 84), Запорожець (Мішуренко, 75), Козак (Щедрий, 70), Сітчінава (Марчук, 88). Запасні: Шухман, Льопка, Елла Кен, Писко, Фатєєв, Акименко, Кучеренко.Головний тренер: Сергій Лавриненко

«Агробізнес»: Воробей, Гагун (Стасишин, 77), Юхимович, Курило, Бойчук (Пабло, 81), Кухарук, Думанюк, Черненко, Груша (Зінкевич, 63), М.Когут (Семенюк, 52), Сікорський (Семенець, 63). Запасні: Панченко, Палюх, Когут Іван. Головний тренер: Остап Маркевич.

Голи: 1:0, Січінава Ніка (18); 2:0, Коваленко Ілля (81).
Попередження: Балан, 35, Синьогуб, 44 – Думанюк, 4, Семенюк, 55, Груша, 60, Черненко, 90+1.
Вилучення: Думанюк, 25 (серйозне ігрове порушення)

Матч 3-го туру «Інгулець» проведе 10 серпня у Запоріжжі проти «Металурга».