Спорт

Реконструкція СДЮСШОР №2 потребує дофінансування (ФОТО)

. 2299

Щоб у нинішньому році вчасно провести всі роботи з капітальної реконструкції спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 та пройти сертифікацію, об’єкт повинен отримати передбачені проектом кошти.

2019 08 09 3

Про це прес-службі ФЛАКО повідомив представник генерального підрядника – ТОВ «Кіровоградський будівельний альянс» Антон Полковенко:

- Від початку робіт до плану реконструкції були внесені серйозні зміни, тому він здорожчав. Згідно проектно-кошторисної документації ми робимо об'єкт, після запуску та проходження сертифікації якого у манежі можна буде проводити легкоатлетичні змагання національного рівня. Для цього треба виконати ряд вимог. Серед них – забетонувати територію під манеж, постелити сертифіковане покриття, встановити якісне освітлення, систему вентиляції, виконати роботи з пожежної безпеки.

Для виконання усіх запланованих робіт у 2019-му необхідна сума у 21 млн. грн., але виділили 13 млн. грн., тому об'єкт став недофінансованим. Ми запланували в нинішньому році на ті кошти зробити в повному об'ємі освітлення, внутрішні штукатурні роботи, зовнішні фасадні роботи, зробити пожежне водовідведення. Коштів на 2019-й рік вистачає на всі вищезазначені роботи крім бетонування. Важливо - зробити якісно бетонування всієї поверхні, де буде розміщуватися манеж. Для цього необхідно площу СДЮШОР №2, яка складає 3868 квадратних метрів, залити 10-сантиметровим шаром бетону. З цього треба починати.
Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко тримає на контролі процес реконструкції та заручився підтримкою першого віце-прем’єр-міністра України та міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва. Столичний високопосадовець пообіцяв посприяти з фінансуванням.
Без якісного бетонування та сучасного покриття сертифікацію спортивна школа не пройде. Виконати всі заплановані роботи за умови своєчасного фінансування ми зможемо до кінця нинішнього року.

2019 08 09 5

Поширюйте

Коментуйте


Реклама