файно сусід

«Інгулець» очолив турнірну таблицю в Першій лізі (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1779

Завдяки перемозі у 4-му турі першолігового чемпіонату України, петрівський «Інгулець» набрав 9 очок і очолив турнірну таблицю.

Звитяжно підопічні Сергія Лавриненка завершили домашній поєдинок проти «Черкащини», мінімально перегравши гостей з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі футболісти «Інгульця» забили на другій компенсованій хвилині першого тайму. Олександр Мішуренко скористався помилкою захисників черкаської команди та з 10 метрів розстріляв ворота суперників.

«Інгулець» (Петрове) – «Черкащина» (Черкаси) - 1:0 (1:0).
Чемпіонат України. Перша ліга, 4-й тур. смт. Петрове. Стадіон «Інгулець». 18 серпня 2019 року (субота). Початок матчу о 18:00. 850 глядачів. +23 С
Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)

«Інгулець»: Шуст, Балан, Ковальов, Павлов, Лупашко, Синьогуб, Клименко (Ігнатьєв, 90+3), Козак (Коробка, 83), Запорожець (Марчук, 88), Коваленко (Щедрий, 61), Мішуренко (Січінава, 88).

Запасні: Льопка, Елла Кен, Писко, Фатєєв, Акименко, Кучеренко, Шухман.
Головний тренер: Сергій Лавриненко

«Черкащина»: Майборода, Домальчук, Цебро, Бурлін, Чорний, Цибульник, Медведь (Антонюк, 71), Кошелюк (Авер’янов, 84), Бойко (Тищенко, 71), Погранічний (Малєй, 52), Сторчоус (Фаюк, 52).
Запасні: Марченко, Шурубура, Тенжицький, Задорожнюк, Зеленевич, Орел, Ленчинков.
Головний тренер: Олександр Кирилюк

Гол: Мішуренко Олександр (45+2).
Попередження: немає – Погранічний, 31, Чорний, 64

Матч 5-го туру «Інгулець» проведе у Горішніх Плавнях 24 серпня з ФК «Гірник-Спорт».