Спорт

Кропивницький легкоатлет на чемпіонаті України став четвертим

. 1317

21-23 серпня в Луцьку на стадіоні «Авангард» проходив чемпіонат України з легкої атлетики, який був відбірковим до головних стартів сезону - Чемпіонату світу з легкої атлетики у столиці Катару, місті Доха, який відбудеться с 28 вересня по 6 жовтня.

Його учасниками стали сім представників Федерації легкої атлетики Кіровоградської області.

За підсумками головних національних змагань року найкращий результат серед наших атлетів показав Дмитро Яковенко. Він був близьким до здобуття медалі у секторі для стрибків у висоту, однак посів четверте місце.
У своїй найкращій, третій спробі, вихованець СДЮШОР №2 тренера Геннадія Здітовецького, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро-2016 узяв висоту 220 см, поступившись «бронзою» лише за більшою кількістю спроб.

Ще один талановитий кропивницький стрибун, бронзовий призер Юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі-2018 Олег Дорощук із результатом 210 см посів дев’яте місце серед дорослих атлетів.

Саме ці двоє спортсменів принесли залікові очки у кошик збірної команди області. Решті наших легкоатлетів наразі важко вести боротьбу серед легкоатлетичної еліти України.

Незважаючи на безмедальний виступ легкоатлетів Кіровоградщини, ми можемо порадіти за двох наших землячок, які хоча і здобули нагороди, проте принесли їх іншому регіону – Києву. Срібною призеркою чемпіонату України на дистанції 400 метрів стала Тетяна Мельник, вихованка Олександрівської ДЮСШ (перший тренер Вадим Приймак).
Дворазова чемпіонка II літніх Європейських Ігор подолала дистанцію за 52.74 сек. Швидше за неї пробігла лише Анна Рижикова-Ярощук (52.55 сек).

Ще одне «срібло» в активі вихованки кропивницької СДЮСШОР №2 Юлії Фірсової (перший тренер Галина Михайлюкова). Його вона виборола у стрибках у довжину,п результат 6м 21см. Чемпіонський титул тут здобула Марина Бех-Романчук (6м 79см).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама