«Інгулець» втратив перемогу в матчі з «Гірником-Спорт» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 492

У матчі чергового туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги петрівський «Інгулець» внічию зіграв на виїзді з ФК «Гірник-Спорт» - 1:1.
Підопічні Сергія Лавриненка відкрили рахунок у середині першого тайму завдяки Олександру Мішуренку. Аж до 90-ї хвилини вони лідирували, однак не зуміли втримати мінімальну перевагу. Футболісти з Горішніх Планів на останніх хвилинах матчу реалізували пенальті, призначене у ворота петрівчан і врятувалися від поразки – 1:1.
"Гірник-Спорт" (Горішні Плавні) – "Інгулець" (Петрове) – 1:1
Чемпіонат України з футболу. Перша ліга, 6-й тур. м. Горішні Плавні. 23 серпня 2019 року (п'ятниця). Початок матчу о 16:00. Спорткомплекс «Юність».
Арбітр: Олександр Сахно (Київська область)
"Гірник-Спорт": Ситников, Бичков, Білий, Кравчук, Шопін, Лиховидько, Корольков© (Суханов, 77), Котляр (Одарюк, 64; Деркач, 87), Батюшин (Чепелюк, 46), Лозовий, Хомченко (Хоцяновський, 80).
Запасні: Данкович, Черниш, Головко, Збунь, Ралюченко, Білоус.
Головний тренер: Володимир Мазяр.
"Інгулець": Шуст, Фатєєв, Ковальов, Павлов, Синьогуб, Лупашко©, Клименко (Кучеренко, 84), Запорожець (Марчук, 88), Коробка (Коваленко, 57), Щедрий (Козак, 76), Мішуренко (Січінава, 71).
Запасні: Льопка, Елла Кен, Писко, Акименко, Балан, Ігнатьєв.
Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Голи: Лозовий, 90 (пен.) – Мішуренко, 28