Кропивницькі гирьовики успішно відзмагалися на Всеукраїнському турнірі у Тростянці (ФОТО)

Кількість переглядів - 410

Кропивницькі гирьовики вдало виступили у Тростянці на всеукраїнському турнірі з гирьового спорту «Силове жонглювання – Кубок мера».

За нагороди змагань вели боротьбу 58 учасників із 7 команд. Наш обласний центр представляли вісім вихованців комплексної ДЮСШ № 1 на чолі з тренером Сергієм Шевченком.

У півмарафонній естафеті серед чоловіків (почергове жонглювання гирею 16 кг у парі протягом 30 хвилин) Сергій Шевченко і Володимир Купріяненко стали першими, а Олексій Шевченко і Олег Бартемьєв посіли друге місце. У вправі ривок чотирикілограмовою гирею серед молодших юнаків Євген Щека посів перше місце, Давид Мирський друге, а Іван Осітнянко – третє.
В індивідуальному жонглюванні гирею 16 кілограмів серед юніорів Олексій Шевченко став переможцем, а Денис Шкрябін посів друге місце.