«Зірка» вперше втратила очки у чемпіонаті області (ФОТО)

Кількість переглядів - 513

Кропивницька «Зірка» вперше втратила очки у чемпіонаті області з футболу серед команд Вищої ліги.

29 серпня в матчі третього туру команда Саміра Гасанова на домашньому полі зіграла внічию з ФК «Інгул-Агро-Ленд» із села Березівка – 1:1.

Господарі першими вийшли вперед завдяки голу Сулеймана Сейтхалілова, який обіграв двох захисників і влучно пробив по воротах.

Суперники зрівняли рахунок ще до перерви - нападник «інгулівців» Вадим Качанов замкнув передачу, вразивши ворота зіркових із близької відстані.

У другому таймі футболісти з Кропивницького мали не одну можливість забити, але всі свої моменти змарнували.

Це перша втрата очок «Зірки» в чемпіонаті області.

«Зірка» (Кропивницький) - «Інгул-Агро-Ленд» (с. Березівка) – 1:1 (1:1).

Наступну гру «Зірка» проведе 1 вересня на виїзді в рамках аматорського чемпіонату України. Її суперником буде ФК «Яруд».