Петрівський «Інгулець» зазнав другої поразки в чемпіонаті (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 418

У сьомому турі Чемпіонату України серед команд Першої ліги петрівський «Інгулець» у Краматорську поступився «Авангарду» з рахунком 1:2.

Перемогу господарям приніс дубль Вадима Яворського, який відзначився на 11-й і 60-й хвилинах.

У складі «Інгульця» автором голу став Ніка Січінава. Петрівчанин мали шанс врятуватися від поразки, але призначений у ворота «Авангарда» пенальті на 71-й хвилині не реалізував Олександр Мішуренко.

Поразка від «Авангарда» стала другою для команди Сергія Лавриненка в нинішньому сезоні. У 1-му турі вони програли «Металісту 1925».

Після звітного туру «Інгулець» і з 11-ма очками опустився на сьоме місце турнірної таблиці.

«Авангард» (Краматорськ) – «Інгулець» (Петрове) - 2:1 (1:0).
Чемпіонат України, Перша ліга, 7 тур. 4 вересня 2019 року (середа). Початок матчу о 17:00. Стадіон «Авангард», м. Краматорськ. Глядачів 1100. Температура 32 С.

Арбітр: Резніков Д.М.
Асистента арбітра: Остапчук В.І., Юхименко М.В., Іванов Ю.В.
Cпостерігач арбітражу / делегат ФФУ: Матяш О.М.

Голи: 1:0, Яворський Вадим (11); 1:1, Січінава Ніка (58); 2:1, Яворський Вадим (60).

Попередження: Полюлях Микита (82), Мірошник Роман (88), Денчук Артур (90) -
Січінава Ніка (2), Балан Денис (45+2), Запорожець Євген (90+4).

Нереалізований пенальті: Мішуренко Олександр (71).

Матч 8-го туру «Інгулець» проведе у Петровому 8 вересня з «Волинню».