Євген Коноплянка дебютував у складі «Шахтаря» (ФОТО)

Кількість переглядів - 629

Вихованець кропивницького футболу, півзахисник Євген Коноплянка, який днями став гравцем «Шахтаря», дебютував за новий клуб у товариському матчі проти «Колоса» сьогодні, 5 вересня.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко напередодні дозволив 29-річному півзахиснику повернутися у стан клубу, щоб набратися ігрової практики перед матчами збірної.

У спаринг-матчі проти команди з Ковалівки, Коноплянка провів на полі весь перший тайм.

Зустріч завершилася внічию - 1:1. Обидва голи команди забили у другому таймі. Колосовці відкрили рахунок: відзначився Володимир Лисенко. Назарій Муравський зрівняв рахунок наприкінці товариської зустрічі.

Крім Коноплянки у «Шахтарі» не грали футболісти, викликані до своїх національних збірних.

Після шести турів «Шахтар» лідирує в УПЛ з максимальною кількістю очок. «Колоса» набрав 7 очок і посідає восьме місце.