Спорт

У Кропивницькому вчетверте провели всеукраїнський турнір з дзюдо в шану українським розвідникам (ФОТО)

. 1302

ІV-й Відкритий всеукраїнський турнір із дзюдо серед юнаків, присвячений Дню військової розвідки України, відбувся 7 вересня у Кропивницькому.

Цьогорічні традиційні змагання зібрали 250 борців з 11 областей України, які виборювали нагороди у двох вікових групах серед юнаків 2006–2007 і 2008 років народження.

2019 09 07 judo 72019 09 07 judo 11

За словами головного судді змагань, президента Кіровоградської обласної федерації боротьби дзюдо та самбо Сергія Нечмоні, даним турніром юні борці віддають шану українським захисникам, які вже шостий рік боронять незалежність у територіальну цілісність України на сході.
- Лише спротив українських захисників не дозволив, організованій росією збройній агресії в Криму та на Сході України, просунутися далі. На заваді цьому стали наші воїни, в тому числі - спецпризначенці третього окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго, які героїчно проявили себе у найгарячіших точках Донбасу. Військові третього полку і нині продовжують захищати незалежність і територіальну цілісність України в зоні проведення операції об’єднаних сил. 7 вересня відзначається День військової розвідки України, до якого мають безпосереднє відношення спецпризначенці з Кропивницького. Тому саме цій даті четвертий рік поспіль ми присвячуємо даний турнір.

З боку влади на відкритті учасників привітав секретар міської ради Андрій Табалов, який є володарем чорного поясу з дзюдо.

Традиційно, почесними гостями турніру стали військовослужбовці 3-го окремого полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго. На урочистому відкритті змагань юних дзюдоїстів привітав командир полку, Герой України, полковник Олександр Трепак. Тим часом біля спортивного комплексу «Енерго-Спорт», де проходили змагання, військові організували виставку різних зразків зброї та техніки.

- Я хочу подякувати вашим батькам за те що вони виховали таких козаків. Також хочу подякувати вашим вчителям, які з вами працюють. Я хочу вклонитись, хлопці, вам – маленьким воїнам, які будуть вести бій на татамі. Я щиро бажаю всім вам тільки перемоги, – сказав полковник Трепак.

Обласна федерація дзюдо на турнірі була представлена спортсменами з Олександрії, Олександрівки, Малої Виски, Смоліно, Світловодська та спортивних шкіл Кропивницького.

З переліком переможців і призерів турніру можна ознайомитися на сайті «Дзюдо-Центр».

2019 09 07 judo 82019 09 07 judo 92019 09 07 judo 162019 09 07 judo 14

Поширюйте

Коментуйте


Реклама