Спорт

У Кропивницькому відзначили День фізичної культури та спорту (ФОТО)

. 2529

Заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту відбулися сьогодні, 11 вересня у Кропивницькому.

Напередодні свого професійного свята, яке традиційно щороку відзначається у другу суботу вересня, спортивна громадськість обласного центу зібралася у ресторані «Зірка».

У заході взяли участь провідні спортсмени регіону, тренери-викладачі, працівники спортивних установ.

Із професійним святом присутніх привітали голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко та інші посадовці.
У своїй промові вони побажали спортсменам, тренерам, нових здобутків зазначили, що обласна влада приділяє велику увагу розвитку спорту, озвучили суми, які були виділені на будівництво та реконструкцію спортивних об’єктів останнім часом у Кропивницькому та області, повідомили скільки їх введено в експлуатацію останнім часом. Керівники регіону запевнили, що і надалі обласна влада приділятиме особливу увагу покращенню умов для підготовки спортсменів і вручили сертифікати на отримання грошових винагород 12-м кращим спортсменам області на загальну суму 104 тисячі гривень.

Окремих представників фізкультурно-спортивної галузі та колективи спортивних шкіл області нагородили подяками, грамотами, обласної державної адміністрації, обласної ради, управління освіти, науки, молоді та спорту, обласного відділення НОК.

Легкоатлетці Вікторії Шпачинській вручили посвідчення Майстра спорту України міжнародного класу, а шість кропивницьких спортсменів отримали посвідчення майстрів спорту України.

2019 09 12 72019 09 12 62019 09 12 82019 09 12 9

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама