«Олександрія» перемогла «Дніпро-1» (ФОТО)

Кількість переглядів - 448

У матчі сьомого туру Української Прем’єр-Ліги сезону 2019/2020 «Олександрія» на домашньому полі завдала поразки СК «Дніпро-1» з рахунком 2:0.

2019 09 14 fco1

Перший тайм завершився без голів, хоча олександрійці й володіти ігровою перевагою на полі та мали кілька нагод відкрити рахунок.
Матеріалізувати свою перевагу підопічні Володимира Шарана зуміли на 54-й хвилині. Олексій Довгий скористався помилкою захисника дніпрян після передачі з правого флангу і послав м’яча в сітку воріт – 1:0.
Другий гол господарі забили на 76-й хвилині - Артем Сітало потужним ударом закріпив перевагу своєї команди – 2:0.
Після звітного туру «Олексанлрія» набрала 12 очок і піднялася на друге місце у турнірній таблиці, однак «Динамо», у якого 8 очок, має дві гри в запасі.

«Олександрія» – СК «Дніпро-1» – 2:0 (0:0).

Чемпіонат УПЛ. 7 тур. 14 вересня 2019 року (субота). Початок матчу о 14.00. Олександрія, стадіон «Ніка». 1373 глядача.
Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава), асистенти арбітра – Максим Чос (Київ), Олександр Дашко (Вишгород), 4-й арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя). Спостерігач арбітражу – Ігор Хіблін (Хмельницький). Делегат УАФ – Віктор Маслов (Дніпро).

«Олександрія»: Юрій Паньків – К, Олексій Довгий (Кирило Ковалець, 64’), Денис Безбородько (Артем Сітало, 46’), Максим Третьяков, Денис Мірошніченко, Гліб Бухал, Валерій Лучкевич, Дмитро Шастал (Максим Задерака, 74’), Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Каспарс Дубра.
Запасні: Олег Білик, Андрій Запорожан, Павло Пашаєв, Антон Шендрік.
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Дніпро-1»: Валерій Юрчук, Владислав Шаповал, Сергій Логінов, Папа Гуйє (Сергій Булеца, 71’), Максим Лопирьонок, Сергій Кравченко–к/к, Юрій Вакулко, Дмитро Коркішко (Олександр Сніжко, 46’), Олександр Назаренко, Олексій Чичиков, Станіслав Куліш (Владислав Супряга, 67’).
Запасні: Андрій Кліщук, Володимир Польовий, Олександр Сафронов, Арсеній Батагов.
Головний тренер: Дмитро Михайленко.

Попередження: М. Третьяков (42’), Д. Гречишкін (71’) – С. Булеца (74’).

Голи: 1:0, Довгий Олексій (54’); 2:0, Сітало Артем (76’).

Наступний матч «Олександрія» проведе у Києві 21 вересня з новачком Української Прем’єр-Ліги ковалівським «Колосом».