файно сусід

«Інгулець» мінімально здолав «Прикарпаття» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 581

У 9-му турі першолігового чемпіонату України петрівський «Інгулець» в Івано-Франківську мінімально переміг «Прикарпаття» - 1:0.

Звитягу команді Сергія Лавриненка приніс гол Олександра Мішуренка на 20-й хвилині матчу.

Господарі могли зрівняти рахунок на 23-й хвилині, але не реалізували призначене у ворота «Інгульця» пенальті – Богдан Шуст відбив удар Ярослава Конкольняка з 11-метрової позначки.

Після звітного туру «Інгулець» набрав 15 очок і посідає у турнірній таблиці 7 місце.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ)- «Інгулець» (Петрове) - 0:1 (0:1)

Чемпіонат України, Перша ліга, 9-й тур. 14 вересня 2019 року (субота). Початок матчу о 17:00. Стадіон «Рух» м. Івано-Франківськ. Глядачів 4250. Температура 19 С.
Арбітр: Сташук І.І.
Асистенти арбітра: Якимик Р.С., Суряк Ю.Б., Салаш І.І.
Cпостерігач арбітражу: Ісаєв Ю.І.

«Прикарпаття»: Вульчин, Бойко (Яневич 25), Бочкур, Ковальчук, Радульський, Боришкевич (Семотюк 71), Януш, Кузьмін, Конкольняк, Барчук, Худоб'як (Дербах 20).
Головний тренер: Ковалюк Володимир.

«Інгулець»: Шуст, Клименко, Мишуренко, Козак (Щедрий 70), Коваленко І., Фатєєв, Акименко (Запорожець 61), Павлов, Балан (Синьогуб 66), Ковальов, Лупашко.
Головний тренер: Лавриненко Сергій.

Попередження: Барчук Роман (23), Яневич Віктор (31), Дербах Василь (47) - Павлов Віталій (22).