Спорт

У Світловодську відкрили філію обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (ФОТО)

. 2409

11 вересня у місті Світловодськ було відкрито філію комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

2019 09 11 tourism 1

В урочистому відкритті взяли участь Сергій Коваленко - перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Сергій Неділько - директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Володимир Таборанський – начальник управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, а також учасники Всеукраїнського семінару-практикуму директорів обласних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Філія обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді дозволить створити умови доступності якісної позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого та національно-патріотичного напряму у Світловодському, Онуфріївському, Петрівському, Олександрійському районах та м. Світловодськ.

Працюватимуть гуртки з вітрильного та спортивного туризму, хортингу, спортивного орієнтування, велосипедного туризму, гри «Сокіл» («Джура»), історичного та географічного краєзнавства.

2019 09 11 tourism 22019 09 11 tourism 3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама